KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16278021
nr 1627 8021
F Giessel, Signerad, Fiskegubbar. Olja på duk, 71x98 cm, yttermått inklusive ram: 98x125 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:15:21
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)